היי, איזה כיף שבאתם!

נעים מאוד, אני קרן- בשלנית, אופה, מפתחת מתכונים, אוהבת אוכל והוא אוהב אותי

אני פודי בנשמה, אה... ואני גם טבעונית

אני נמצאת במטבח מאז שאני זוכרת את עצמי... הזכרנות הראשונים שלי מהמטבח הם אי שם בערבות סיביר (אמיתי, נשבעת) עם סבתא שלי לידה ז"ל שהייתה טבחית במקצועה.

אחרי שעלינו לארץ וסבתא נשארה שם, הבנתי שמאמא שלי לא תבוא הישועה כי הגברת לא מתה על מטבח, והתחלתי ללמוד מכל הסבתות והאמהות של החברות (והחברים) שלי. התחלתי לבשל אוכל מזרחי, איטלקי, צרפתי... הכל רק לא רוסי וראיתי כי טוב. מפה לשם, הבנתי שאני ממש טובה בלהבין טעמים מבלי לדעת את המתכון המדויק ולשחזר טעמים לפי מראה או טעימה אחת בלבד ומשם הכל היסטוריה... אני והמטבח לא נפרדנו.

יום אחד, לפני 7 שנים בערך, הגיעה אלי הרצאה של אחד, אולי אתם מכירים, גרי יורופסקי על איך ומאיפה באמת מגיע האוכל שלנו והמסע הטבעוני שלי התחיל. עברתי הרבה עליות ומורדות, נפילות וחזרות והרבה מזה היה בגלל מרכיבים מסובכים ולא זמינים ומתכונים ארוכים ארוכים ומעייפים... הרבה יותר קל בסוף להכין חביתה.

אז החלטתי שדי, אני לא נכנעת, ואני הולכת להכין אוכל טבעוני שהוא פשוט, מהיר וקל ממצרכים שיש אצל כל אחד במכולת ובבית. בלי נסיעות ארוכות, בלי הוצאות מוגזמות ובלי תהליכים שמצריכים תעודת חוקר גאולוגי.

כשכל זה התחיל לעלות על הכתב ואנשים ביקשו יותר ויותר את המתכונים שלי, הבטחתי לעצמי שכמו שהמתכון לא יהיה מעייף, כך גם האתר- יהיה ישר ולעניין, בלי סיפורים ומעשיות לפני כל מנה ובלי עמודים רוויים מילות מפתח.

ככה, רק מה צריך וכמה, ויאללה מתחילים!

אז אני מתחייבת לכם שהעמוד פה הוא המלל הכי ארוך שאני מאלצת אתכם לקרוא באתר שלי, כמובן רק אם בא לכם. מכאן- הכל תאכלס, ישר ולעניין. כי למי יש כח להתחיל לעשות סיבובים ולקרוא סיפורים כשהוא רעב.

אז זו אני, מקווה שהכרנו קצת =)

תהנו, אוהבתותכם,

קרן.

 © כל הזכויות שמורות לקרן וולוביקוב